|
2 399 грн
|
|
2 399 грн
|
платежі
по 1 200 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 399 грн
|
|
2 399 грн
|
платежі
по 1 200 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | NEO TOOLS |
|---|---|
| Тип | Масляний обігрівач |
| Рівень потужності | 1000 Вт |
| Рекомендована площа обігріву, (м²) | 20 |
| Особливості | мобільність |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір виробника | Білий |
| Габарити (ВхШхГ) | 37 x 58,5 x 14 см |
| Вага | 5.3 кг |
| Країна виробництва | Китай |