|
35 999 грн
|
|
35 999 грн
|
платежі
по 18 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
35 999 грн
|
|
35 999 грн
|
платежі
по 18 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | KARCHER HA |
|---|---|
| Артикул | 1.439490.0 |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | вологе, парове |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 2200 Вт |
| Довжина шнура | 6 м (при ISO 100) |
| Особливості | Запобіжний клапан |
| Колір виробника | Білий |
| Комплектація | фільтр HEPA, насадки, піногасник FoamStop, комплект для прибирання підлоги з можливістю всмоктування, заправна ємністьйорж для очищеннясумка для п |
| Розмір | 51.5 x 33.6 x 34 см |
| Вага | 9,4 кг |
| Країна виробництва | Китай |