|
3 499 грн
|
|
3 499 грн
|
платежі
по 1 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 499 грн
|
|
3 499 грн
|
платежі
по 1 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | PHILIPS HA |
|---|---|
| Артикул | GC80110 |
| Тип | відпарювач ручний |
| Об'єм резервуара для води | 230 |
| Підключення | Дротове |
| Потужність | 1600 Вт |
| Режими | Відпарювання |
| Довжина шнура | 2.5 Агод |
| Особливості | захист від накипу, OptimalTemp, можливість доливання води у будьякий момент, готовність до роботи 60 сек, 2 рівня подачі пари, час безперервної робот |
| Функції | безпечний для всіх типів тканин |
| Безпека й захист | Протикрапельна система, Автовідключення |
| Колір виробника | Білий, рожевий |
| Вага | 2 кг |
| Розміри, см | 14 х 12.8 х 30.5 см |
| Країна виробництва | Китай |