|
1 999 грн
|
|
1 999 грн
|
платежі
по 1 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 999 грн
|
|
1 999 грн
|
платежі
по 1 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Tefal HA |
|---|---|
| Артикул | DT2020E1 |
| Тип | відпарювач ручний |
| Об'єм резервуара для води | 70 |
| Підключення | Дротове |
| Потужність | 1300 Вт |
| Режими | паровий удар |
| Довжина шнура | 2 |
| Особливості | Світлова індикація роботи, Відсік для зберігання шнура, Автоматичне відключення, Фільтр від накипу, Індикатор рівня води, Обертання на 360 |
| Функції | безпечний для всіх типів тканин |
| Безпека й захист | Захист від перегріву |
| Колір виробника | Синій |
| Вага | 0,71 кг |
| Розміри, см | 31.8 х 14.1 х 5.7 см |
| Країна виробництва | Китай |