|
1 999 грн
|
|
1 999 грн
|
платежі
по 1 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 999 грн
|
|
1 999 грн
|
платежі
по 1 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Tefal HA |
|---|---|
| Артикул | DT2024E1 |
| Тип | відпарювач ручний |
| Об'єм резервуара для води | 70 |
| Підключення | Дротове |
| Потужність | 1300 Вт |
| Режими | паровий удар |
| Довжина шнура | 2 |
| Особливості | інноваційна двостороння система подушечок |
| Функції | безпечний для всіх типів тканин |
| Безпека й захист | Захист від перегріву |
| Колір виробника | Зелений |
| Вага | 0,71 кг |
| Розміри, см | 31.8х14.1х5.7 мм |
| Країна виробництва | Китай |