|
2 399 грн
|
|
2 399 грн
|
платежі
по 1 200 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 399 грн
|
|
2 399 грн
|
платежі
по 1 200 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Tefal HA |
|---|---|
| Артикул | DT3041E1 |
| Тип | відпарювач ручний |
| Об'єм резервуара для води | 120 |
| Підключення | провідне |
| Потужність | 1300 Вт |
| Режими | паровий удар |
| Довжина шнура | 2.5 кг |
| Особливості | швидке нагрівання 15 сек |
| Функції | безпечний для всіх типів тканин |
| Безпека й захист | Захист від перегріву |
| Колір виробника | Білийблакитний |
| Вага | 1 кг |
| Розміри, см | 22 х 12.7 х 10.5 см |
| Країна виробництва | Китай |