|
1 899 грн
|
|
1 899 грн
|
платежі
по 950 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 899 грн
|
|
1 899 грн
|
платежі
по 950 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Tefal HA |
|---|---|
| Артикул | DT6130E0 |
| Тип | відпарювач ручний |
| Об'єм резервуара для води | 70 |
| Підключення | Дротове |
| Потужність | 1300 Вт |
| Матеріал підошви | Пластик |
| Режими | Відпарювання |
| Довжина шнура | 2.5 кг |
| Особливості | Відпарювач |
| Функції | Відпарювання |
| Колір виробника | Білий, блакитний |
| Вага | 0,85 кг |
| Розміри, см | 106 x 300 x 184 мм |
| Країна виробництва | Китай |