|
2 999 грн
|
|
2 999 грн
|
платежі
по 1 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 999 грн
|
|
2 999 грн
|
платежі
по 1 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Tefal HA |
|---|---|
| Артикул | DT8765E0 |
| Тип | Відпарювач |
| Потужність парового удару, г/хв | 90 |
| Потужність | 1800 Вт |
| Матеріал підошви | Кераміка |
| Режими | Вертикальне відпарювання, Автовідключення, Система краплястоп |
| Довжина шнура | 2.6 4.7 |
| Особливості | вертикальне та горизонтальне відпарювання |
| Функції | автовідключення живлення після 1, 2, 4, 8, 15 або 30 хвилин |
| Безпека й захист | Захист від перегріву |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 1.2 кг |
| Розміри, см | 260 x 150 x 138 мм |
| Країна виробництва | Китай |