|
5 999 грн
|
|
5 999 грн
|
платежі
по 3 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 999 грн
|
|
5 999 грн
|
платежі
по 3 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | TEFAL |
|---|---|
| Артикул | DT9814F0 |
| Тип | Відпарювач |
| Об'єм резервуара для води | 100 |
| Потужність | 1400 Вт |
| Режими | Відпарювання |
| Особливості | підсвітка кнопки ввімкненнявимкнення |
| Функції | блокування для постійної подачі пари |
| Безпека й захист | автоматичне відключення |
| Колір виробника | Білий |
| Вага | 1.4 кг |
| Розміри, см | 325 x 140 x 160 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 |