|
12 999 грн
|
|
12 999 грн
|
платежі
по 6 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
12 999 грн
|
|
12 999 грн
|
платежі
по 6 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | BRAUN |
|---|---|
| Артикул | IS7262GY |
| Тип | Парогенератор |
| Потужність парового удару, г/хв | 510 |
| Підключення | провідне |
| Потужність | 2700 Вт |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Режими | паровий удар |
| Особливості | турборежим |
| Безпека й захист | Захист від перегріву |
| Колір виробника | Сірий |
| Вага | 5.5 кг |
| Розміри, см | 40 х 29.5 х 22 см |
| Країна виробництва | Китай |