|
16 499 грн
|
|
16 499 грн
|
платежі
по 8 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
16 499 грн
|
|
16 499 грн
|
платежі
по 8 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | BRAUN |
|---|---|
| Артикул | IS 7286BK SS |
| Тип | Парогенератор |
| Потужність парового удару, г/хв | 650 |
| Підключення | провідне |
| Потужність | 2700 Вт |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Режими | паровий удар |
| Особливості | регулятор подачі пару |
| Безпека й захист | Протикрапельна система, Автовідключення |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 4.9 кг |
| Розміри, см | 40 х 29.5 х 22 см |
| Країна виробництва | Китай |