|
7 999 грн
|
|
7 999 грн
|
платежі
по 4 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 999 грн
|
|
7 999 грн
|
платежі
по 4 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ELECTROLUX |
|---|---|
| Артикул | E8ST28OG |
| Тип | Парогенератор |
| Потужність парового удару, г/хв | 460 |
| Підключення | провідне |
| Потужність | 2400 Вт |
| Матеріал підошви | Resilium 264 |
| Режими | Вертикальне відпарювання, Автовідключення, Система краплястоп |
| Особливості | підсвічування ARGB |
| Безпека й захист | автоматичне відключення |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 4.7 кг |
| Розміри, см | 36 х 28.1 х 26 см |
| Країна виробництва | Китай |