|
3 799 грн
|
|
3 799 грн
|
платежі
по 1 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 799 грн
|
|
3 799 грн
|
платежі
по 1 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | MEOS40FGG |
|---|---|
| Бренд | Ardesto |
| Об'єм камери | 40 |
| Тип управління | Механічне |
| Режими приготування | Нижній нагрів та вентиляція |
| Кількість режимів нагріву | 4 |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Потужність | 1300 |
| Конвекція | Так |
| Гриль | Так |
| Регульований термостат | до 300 C |
| Комплектація | піч, деко 2 шт (прямокутне, кругле), решітка, інструкція , гарантийнй талон, нековзні ніжки |
| Особливості | Таймер |
| Таймер | 90 хв |
| Вага | 13 кг |
| Розміри, см | 51.8 х 40 х 31.5 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір виробника | Сірий |
| Додатково | подвійні дверцята із загартованого скла, нековзні ніжки |
| Конструкція | Незалежна |
| Напруга | 220 240 В (5060 Гц) |
| Країна виробництва | Китай |