|
529 грн
|
|
529 грн
|
платежі
по 265 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
529 грн
|
|
529 грн
|
платежі
по 265 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Ardesto |
|---|---|
| Тип | Спіральний |
| Покриття пластин / насадок | Кераміка |
| Температура нагріву | 90 - 180 °С |
| Призначення | Побутові |
| Регулювання температури | 90 180 С |
| Джерело живлення | Дротове |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Довжина шнура | 180 см |
| Потужність | 45 Вт |
| Особливості | термостійкий наконечник |
| Розмір | 35 х 6 х 5.5 см |
| Тип управління | Механічне |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробника | Китай |