|
718 грн
|
|
718 грн
|
платежі
по 359 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
718 грн
|
|
718 грн
|
платежі
по 359 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Grunhelm |
|---|---|
| Тип | Класичний |
| Покриття пластин / насадок | Кераміка |
| Температура нагріву | 200 °С |
| Призначення | Побутові |
| Регулювання температури | 200 С |
| Джерело живлення | Дротове |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Довжина шнура | 180 см |
| Потужність | 33 Вт |
| Особливості | термостійкий наконечник |
| Розмір | 39.5 х 7.5 х 5 см |
| Тип управління | Електронне |
| Колір виробника | Рожевий |
| Країна виробника | Китай |