|
469 грн
|
|
469 грн
|
платежі
по 235 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
469 грн
|
|
469 грн
|
платежі
по 235 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Magio |
|---|---|
| Тип | Спіральний |
| Покриття пластин / насадок | Турмалінове |
| Температура нагріву | 170 °С |
| Призначення | Побутові |
| Регулювання температури | 170 С |
| Джерело живлення | Дротове |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Довжина шнура | 172 см |
| Потужність | 30 Вт |
| Особливості | термостійкий наконечник |
| Розмір | 35 х 4.5 х 4.5 см |
| Тип управління | Механічне |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробника | Китай |