|
999 грн
|
|
999 грн
|
платежі
по 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
999 грн
|
|
999 грн
|
платежі
по 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ROWENTA |
|---|---|
| Тип | Щіпці для завивки |
| Температура нагріву | 120-200 °С |
| Призначення | Побутові |
| Регулювання температури | 120200 С |
| Джерело живлення | Дротове |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Довжина шнура | 180 см |
| Потужність | 43 Вт |
| Особливості | Обертання шнура на 360 |
| Розмір | 8.5 x 36.5 x 3.4 см |
| Тип управління | Механічне |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробника | Китай |