|
13 999 грн
|
|
13 999 грн
|
платежі
по 7 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
13 999 грн
|
|
13 999 грн
|
платежі
по 7 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | APETITO 10E Black |
|---|---|
| Бренд | Artel |
| Тип плити | Комбінована |
| Тип варильної поверхні | Газова |
| Об'єм духовки | 65 л |
| Тип духової шафи | Електрична |
| Кількість шибок в дверцятах | 2 |
| Кількість конфорок | 4 шт |
| Тип конфорок | Газові конфорки |
| Тип направляючих духовки | Рельєфні |
| Кількість направляючих | 4 |
| Кришка варильної поверхні | Є |
| Режими приготування | Нижній нагрів та вентиляція |
| Функції духовки | Розморожування розігрів |
| Тип гриля | Електричний |
| Напруга | 220240 В50 Гц |
| Індикатор температури | Відсутній |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Електропідпал | окрема кнопка |
| Конвекція | Так |
| Підсвічування | Так |
| Дисплей | Так |
| Гриль | Так |
| Особливості | регульовані ніжки |
| Особливості духової шафи | температурний датчик духовки |
| Клас енергоспоживання | А |
| Колір виробника | Чорний |
| Матеріал решіток поверхні | Емаль |
| Висота | 85 см |
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 60 см |
| Вага | 41.5 кг |
| Країна виробництва | Узбекистан |