|
20 999 грн
|
|
20 999 грн
|
платежі
по 10 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
20 999 грн
|
|
20 999 грн
|
платежі
по 10 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | FBE67310GX |
|---|---|
| Бренд | Beko |
| Тип плити | Електрична |
| Тип варильної поверхні | Електрична |
| Об'єм духовки | 60 л |
| Тип духової шафи | Електрична |
| Кількість шибок в дверцятах | 3 |
| Кількість конфорок | 4 шт |
| Тип конфорок | Склокерамічні конфорки |
| Тип направляючих духовки | Рельєфні |
| Кришка варильної поверхні | Відсутня |
| Режими приготування | Нижній нагрів та вентиляція |
| Функції духовки | Розморожування розігрів |
| Тип гриля | Електричний |
| Напруга | 220240 В50 Гц |
| Індикатор температури | Так |
| Електропідпал | в ручці |
| Конвекція | Так |
| Підсвічування | Так |
| Дисплей | Так |
| Гриль | Так |
| Особливості | регульовані ніжки |
| Особливості духової шафи | блокування від дітей |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток поверхні | Чавун |
| Висота | 85 см |
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 60 см |
| Вага | 49,9 кг |
| Країна виробництва | Туреччина |