|
12 599 грн
|
|
12 599 грн
|
платежі
по 6 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
12 599 грн
|
|
12 599 грн
|
платежі
по 6 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | G4F56124B |
|---|---|
| Бренд | Grunhelm |
| Тип плити | Газова |
| Тип варильної поверхні | Газова |
| Об'єм духовки | 60 л |
| Тип духової шафи | Газова |
| Кількість шибок в дверцятах | 2 |
| Кількість конфорок | 4 шт |
| Тип конфорок | Газові конфорки |
| Тип направляючих духовки | Рельєфні |
| Кількість направляючих | 4 |
| Кришка варильної поверхні | Є |
| Режими приготування | Конвекція |
| Функції духовки | Розморожування розігрів |
| Тип гриля | Газовий |
| Напруга | 220230 В50 Гц |
| Індикатор температури | Відсутній |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Електропідпал | в ручці |
| Конвекція | Так |
| Підсвічування | Так |
| Дисплей | Так |
| Гриль | Так |
| Особливості | автовідключення живлення після 1, 2, 4, 8, 15 або 30 хвилин |
| Особливості духової шафи | температурний датчик духовки |
| Клас енергоспоживання | А |
| Колір виробника | Чорний |
| Матеріал решіток поверхні | Чавун |
| Висота | 87 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 60 см |
| Вага | 33 кг |
| Країна виробництва | Туреччина |