|
15 299 грн
|
|
15 299 грн
|
платежі
по 7 650 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
15 299 грн
|
|
15 299 грн
|
платежі
по 7 650 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | FBM62120WD |
|---|---|
| Бренд | Beko |
| Тип плити | Комбінована |
| Тип варильної поверхні | Газова |
| Об'єм духовки | 65 л |
| Тип духової шафи | Електрична |
| Кількість шибок в дверцятах | 2 |
| Кількість конфорок | 4 шт |
| Тип конфорок | Газові конфорки |
| Тип направляючих духовки | Рельєфні |
| Кількість направляючих | 5 |
| Кришка варильної поверхні | Є |
| Режими приготування | Верхній та нижній нагрів |
| Функції духовки | Розморожування розігрів |
| Тип гриля | Газовий |
| Напруга | 220240 В50 Гц |
| Індикатор температури | Так |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Електропідпал | в ручці |
| Конвекція | Так |
| Підсвічування | Так |
| Дисплей | Відсутній |
| Гриль | Так |
| Особливості | автовідключення живлення після 1, 2, 4, 8, 15 або 30 хвилин |
| Особливості духової шафи | температурний датчик духовки |
| Клас енергоспоживання | А |
| Колір виробника | Білий |
| Матеріал решіток поверхні | Емаль |
| Висота | 90 см |
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 60 см |
| Вага | 41.4 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 3 роки |