|
16 999 грн
|
|
16 999 грн
|
платежі
по 8 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
16 999 грн
|
|
16 999 грн
|
платежі
по 8 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | DVN05321W |
|---|---|
| Бренд | Beko |
| Тип | Окремостояча |
| Місткість комплектів посуду | 13 комплектів посуду |
| Кількість температурних режимів | 4 шт. |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип керування | Механічне |
| Тип сушки | Конденсаційна |
| Система AquaStop | Так |
| Дисплей | Так |
| Програми | легкий догляд 60c |
| Рівень шуму, дБ | 49 дБ |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Оснащення | Тримач для столових приборів, третій кошик |
| Додатково | смужка для перевірки жорсткості води |
| Особливості | помякшувач води, 2 полички для чашок, регульована поличка для чашок |
| Номінальна напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас мийки | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Захист від дітей | Так |
| Висота, см. | 85 |
| Глибина, см. | 60 |
| Ширина, см. | 60 |
| Вага | 45.1 кг |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 81.587.5 x 60 x 55 см |
| Колір виробника | Білий |
| Країна виробництва | Туреччина |