|
21 679 грн
|
|
21 679 грн
|
платежі
по 10 840 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
21 679 грн
|
|
21 679 грн
|
платежі
по 10 840 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | SPS2IKW55K |
|---|---|
| Бренд | Bosch |
| Тип | Окремостояча |
| Місткість комплектів посуду | 9 комплектів посуду |
| Кількість температурних режимів | 5 шт. |
| Тип двигуна | Асинхронний |
| Тип керування | Механічне |
| Тип сушки | Конденсаційна |
| Система AquaStop | Так |
| Дисплей | Так |
| Програми | Делікатне 40C, Інтенсивна 70 C, Улюблена , Економічна 50 C, Експрес 65 C 1 година, Авто 45 C 65 C |
| Рівень шуму, дБ | 48 дБ |
| Оснащення | Поличка для столових приборів у верхньому коробі, Короби Vario, 2 відкидні полички для чашок у верхньому коробі |
| Додатково | смужка для перевірки жорсткості води |
| Особливості | Servolock, GlassProtec система захисту скла , ActiveWater гідравлічна система , DosageAssist система рівномірного розчинення миючого засобу, трирівне |
| Номінальна напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас мийки | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Захист від дітей | Так |
| Висота, см. | 85 |
| Глибина, см. | 60 |
| Ширина, см. | 45 |
| Вага | 38,4 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 81.587.5 x 45 x 55 см |
| Колір виробника | Білий |
| Країна виробництва | Польща |