|
21 999 грн
|
|
21 999 грн
|
платежі
по 11 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
21 999 грн
|
|
21 999 грн
|
платежі
по 11 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | SES42201SX |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип | Окремостояча |
| Місткість комплектів посуду | 9 комплектів посуду |
| Кількість температурних режимів | 4 шт. |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип керування | Електронне |
| Тип сушки | Конденсаційна |
| Система AquaStop | Так |
| Дисплей | Так |
| Програми | інтенсивна 70 c140 хв |
| Рівень шуму, дБ | 46 Дб |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Оснащення | Верхній кошик із FlexiLift, Верхній кошик із можливістю регулювання висоти навіть при повному завантаженні |
| Додатково | смужка для перевірки жорсткості води |
| Особливості | Еко 50Інтенсивна 70Clean ShineQuick ShineМіні |
| Номінальна напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас мийки | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Захист від дітей | Так |
| Висота, см. | 885 |
| Глибина, см. | 62 |
| Ширина, см. | 45 |
| Вага | 42 кг |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 8287 45 57 см |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Країна виробництва | Польща |