|
14 599 грн
|
|
14 599 грн
|
платежі
по 7 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
14 599 грн
|
|
14 599 грн
|
платежі
по 7 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | ZIM434.1B |
|---|---|
| Бренд | Hansa |
| Тип | Вбудована |
| Місткість комплектів посуду | 9 комплектів посуду |
| Кількість температурних режимів | 5 шт. |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип керування | Електронне |
| Тип сушки | Конденсаційна |
| Система AquaStop | Так |
| Дисплей | Так |
| Програми | експреспрограма |
| Рівень шуму, дБ | 50 дБ |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Оснащення | Верхній кошик із FlexiLift, Верхній кошик із можливістю регулювання висоти навіть при повному завантаженні |
| Додатково | смужка для перевірки жорсткості води |
| Особливості | регулювання висоти верхньої корзини |
| Номінальна напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас мийки | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Захист від дітей | Так |
| Висота, см. | 82 |
| Глибина, см. | 55 |
| Ширина, см. | 45 |
| Вага | 30 кг |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 8287 х 44.8 х 55 см |
| Колір виробника | Білий |
| Країна виробництва | Польща |