|
19 999 грн
|
|
19 999 грн
|
платежі
по 10 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
19 999 грн
|
|
19 999 грн
|
платежі
по 10 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | DWI 945 DSO WA Sliding Door |
|---|---|
| Бренд | Interline |
| Тип | Вбудована |
| Місткість комплектів посуду | 10 комплектів посуду |
| Кількість температурних режимів | 4 шт. |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип керування | Електронне |
| Тип сушки | Конденсаційна |
| Система AquaStop | Так |
| Дисплей | Так |
| Програми | інтенсивна 70 c140 хв |
| Рівень шуму, дБ | 45 дБ |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Оснащення | Верхній кошик із FlexiLift, Верхній кошик із можливістю регулювання висоти навіть при повному завантаженні |
| Додатково | смужка для перевірки жорсткості води |
| Особливості | режим половинного завантаження |
| Номінальна напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас мийки | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Захист від дітей | Так |
| Висота, см. | 89 |
| Глибина, см. | 55 |
| Ширина, см. | 45 |
| Вага | 25 кг |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 82 х 48 х 58 см |
| Колір виробника | Білий |
| Країна виробництва | Китай |