|
54 999 грн
|
|
54 999 грн
|
платежі
по 27 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
54 999 грн
|
|
54 999 грн
|
платежі
по 27 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | SR67ZX03MK |
|---|---|
| Бренд | SIEMENS |
| Тип | Вбудована |
| Місткість комплектів посуду | 10 комплектів посуду |
| Кількість температурних режимів | 5 шт. |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип керування | Електронне |
| Тип сушки | Конденсаційна |
| Система AquaStop | Так |
| Дисплей | Так |
| Програми | інтенсивна 70 c140 хв |
| Рівень шуму, дБ | 42 дБ |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Оснащення | регульований верхній кошик 3позиційний (Система Акробат), третій кошик для столових приборів Standard Fullsize |
| Додатково | смужка для перевірки жорсткості води |
| Особливості | автоматична система визначення виду миючого засобу |
| Номінальна напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас мийки | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Захист від дітей | Так |
| Висота, см. | 82 |
| Глибина, см. | 55 |
| Ширина, см. | 45 |
| Вага | 38 кг |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 81.587.5 x 45 x 55 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Польща |