|
19 999 грн
|
|
19 999 грн
|
платежі
по 10 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
19 999 грн
|
|
19 999 грн
|
платежі
по 10 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BDFN26522XQ |
|---|---|
| Бренд | Whirlpool |
| Тип | Окремостояча |
| Місткість комплектів посуду | 13 комплектів посуду |
| Кількість температурних режимів | 3 шт. |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип керування | Електронне |
| Тип сушки | Конденсаційна |
| Система AquaStop | Так |
| Дисплей | Так |
| Програми | Авто, Делікатне 40C, Quick Shine, Міні, Інтенсивна 70 C, Еко 50 C |
| Рівень шуму, дБ | 46 Дб |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Оснащення | регульований верхній кошик 3позиційний (Система Акробат), третій кошик для столових приборів Standard Fullsize |
| Додатково | смужка для перевірки жорсткості води |
| Особливості | помякшувач води, технологія захисту скла GlassShield, сенсор забруднення, потужність нагріваючого елементу 1800 Вт |
| Номінальна напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас мийки | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Захист від дітей | Так |
| Висота, см. | 85 |
| Глибина, см. | 60 |
| Ширина, см. | 60 |
| Вага | 48,5 кг |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 82 60 56 см |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Країна виробництва | Туреччина |