|
19 999 грн
|
|
19 999 грн
|
платежі
по 10 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
19 999 грн
|
|
19 999 грн
|
платежі
по 10 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | W2FHD624X |
|---|---|
| Бренд | Whirlpool |
| Тип | Окремостояча |
| Місткість комплектів посуду | 14 комплектів посуду |
| Кількість температурних режимів | 3 шт. |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип керування | Електронне |
| Тип сушки | Конденсаційна |
| Система AquaStop | Так |
| Дисплей | Так |
| Програми | ECO 50С, Iнтенсивна 65С, 6th sense 55С, Швидке миття і сушіння 50С, Прискорене миття 28 50С, Тихе миття 50С, Гігієна, Гігієнічне ополіскування, |
| Рівень шуму, дБ | 44 дБ |
| Оснащення | Тримач для столових приборів, Регульована верхня корзина |
| Додатково | смужка для перевірки жорсткості води |
| Особливості | Самоочисна система фільтрації, регульовані ніжки, технологія 6th Sense |
| Номінальна напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас мийки | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Захист від дітей | Так |
| Висота, см. | 85 |
| Глибина, см. | 59 |
| Ширина, см. | 60 |
| Вага | 43,1 кг |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 82 60 56 см |
| Колір виробника | Сірий |
| Країна виробництва | Польща |