|
2 199 грн
|
|
2 199 грн
|
платежі
по 1 100 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 199 грн
|
|
2 199 грн
|
платежі
по 1 100 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Russell Hobbs |
|---|---|
| Об`єм | 3 л |
| Споживана потужність, Вт | 2000 Вт |
| Особливості | Зйомна кришка стеклянная, Приготування до 4х порцій, Внутрішня каструля, В комплекті 2 крейди, Нековзкі ніжки |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Регулювання температури приготування (Мультикухар) | 35170 С |
| Дисплей | Так |
| Мова меню | Українська |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір виробника | Чорний |
| Комплектація | Книга рецептів, Чаша, Ложка, Мультиварка, Інструкція, Кошик для фритюра, Половник, контейнер для приготування на пару, мірний стакан, шнур живлення |
| Габарити (ВхШхГ) | 228 х 228 х 228 мм |
| Вага | 3.8 кг |
| Країна виробництва | Китай |