|
3 569 грн
|
|
3 569 грн
|
платежі
по 1 785 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 569 грн
|
|
3 569 грн
|
платежі
по 1 785 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Russell Hobbs |
|---|---|
| Об`єм | 8 л |
| Споживана потужність, Вт | 200 Вт |
| Особливості | вибір температури приготування |
| Регулювання температури приготування (Мультикухар) | 35170 С |
| Дисплей | Так |
| Мова меню | Українська |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір виробника | Сірий |
| Комплектація | Книга рецептів, Чаша, Ложка, Мультиварка, Інструкція, Кошик для фритюра, Половник, контейнер для приготування на пару, мірний стакан, шнур живлення |
| Габарити (ВхШхГ) | 325 х 323 х 235 мм |
| Вага | 5.8 кг |
| Країна виробництва | Китай |