|
19 799 грн
|
|
19 799 грн
|
платежі
по 9 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
19 799 грн
|
|
19 799 грн
|
платежі
по 9 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BMM5DFO5741W |
|---|---|
| Бренд | Beko |
| Тип | Пралки з сушінням |
| Максимальне завантаження,кг. | 7 |
| Завантаження білизни для сушки, кг | 5 кг |
| Швидкість віджиму, об/хв | 1400 |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Вид прання | Вода |
| Спосіб завантаження | Фронтальний |
| Спосіб установки | Окремостояча |
| Кількість програм | 15 |
| Програми | 15 |
| Система AquaStop | Так |
| Споживання води за 1 цикл | 50 л |
| Споживання електроенергії, кВт/цикл | 2 кВтгод |
| Дисплей | Так |
| Особливості | контроль дисбалансу |
| Функції | steamcure (функція пари) |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | D |
| Клас віджиму | B |
| Матеріал барабана | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір дверцят | чорний |
| Ширина, см. | 60 |
| Глибина, см. | 50 |
| Висота, см. | 85 |
| Вага, кг. | 60 кг |
| Країна виробництва | Румунія |