|
973 грн
|
|
973 грн
|
платежі
по 487 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
973 грн
|
|
973 грн
|
платежі
по 487 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Ardesto |
|---|---|
| Артикул | IRC2232BL 2200Вт 320млпар самоочищенняантик |
| Тип | праска з подачею пари |
| Підключення | Дротове |
| Потужність | 2200 Вт |
| Матеріал підошви | Кераміка |
| Режими | Відпарювання |
| Довжина шнура | 1.9 м |
| Особливості | регулятор температури, захист від перегрівання, система AntiCalc запобігає утворенню вапняного нальоту, вертикальне та горизонтальне відпарювання, ро |
| Безпека й захист | Протикрапельна система, Автовідключення |
| Колір виробника | Білий, синій |
| Вага | 1,3 кг |
| Країна виробництва | Китай |