|
2 499 грн
|
|
2 499 грн
|
платежі
по 1 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 499 грн
|
|
2 499 грн
|
платежі
по 1 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | BRAUN |
|---|---|
| Артикул | SI5277GR |
| Швидкість парового удару | 220 гхв |
| Підключення | Дротове |
| Потужність | 2700 Вт |
| Матеріал підошви | SuperCeramic |
| Режими | Сухе прасування або прасування з парою |
| Довжина шнура | 200 см |
| Особливості | розпилювач води |
| Безпека й захист | автоматичне відключення |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 1.35 кг |
| Країна виробництва | Китай |