|
3 799 грн
|
|
3 799 грн
|
платежі
по 1 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 799 грн
|
|
3 799 грн
|
платежі
по 1 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | BRAUN |
|---|---|
| Артикул | SI7149WB |
| Тип | Праска з парою |
| Швидкість парового удару | 220 гхв |
| Підключення | Дротове |
| Потужність | 2900 Вт |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Режими | паровий удар |
| Довжина шнура | 250 см |
| Особливості | технологія freeglide 3 |
| Безпека й захист | Протикрапельна система, Автовідключення |
| Колір виробника | Сірий |
| Вага | 1.50 кг |
| Країна виробництва | Китай |