|
1 419 грн
|
|
1 419 грн
|
платежі
по 710 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 419 грн
|
|
1 419 грн
|
платежі
по 710 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | GORENJE |
|---|---|
| Артикул | SIH2200RBC |
| Тип | праска з подачею пари |
| Швидкість парового удару | 90 гхв |
| Підключення | Бездротове |
| Потужність | 2200 Вт |
| Матеріал підошви | Кераміка |
| Режими | паровий удар |
| Довжина шнура | 250 см |
| Особливості | регулятор температури, система захисту від накипу, три рівня безпеки, прасування з сухою парою, можливість прасування без пари, позначки рівня води |
| Безпека й захист | Протикрапельна система, Автовідключення |
| Колір виробника | білий, бордовий |
| Вага | 1,3 кг |
| Країна виробництва | Китай |