|
16 999 грн
|
|
16 999 грн
|
платежі
по 8 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
16 999 грн
|
|
16 999 грн
|
платежі
по 8 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | PHILIPS HA |
|---|---|
| Артикул | PSG804060 |
| Тип | праска з парогенератором |
| Об'єм резервуара для води | 1800 |
| Потужність парового удару, г/хв | 600 |
| Підключення | провідне |
| Потужність | 2700 Вт |
| Матеріал підошви | Кераміка |
| Режими | паровий удар |
| Довжина шнура | 2 кг |
| Особливості | OptimalTemp, фіксація Carry Lock, автоматична подача пара, Easy DeCalc |
| Функції | Автовідключення, Система самоочищення, Система краплястоп, Вертикальне відпарювання |
| Безпека й захист | Протикрапельна система, Автовідключення |
| Колір виробника | Білий |
| Вага | 4.9 кг |
| Розміри, см | 56.7 х 35 х 32.7 см |
| Країна виробництва | Китай |