|
3 799 грн
|
|
3 799 грн
|
платежі
по 1 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 799 грн
|
|
3 799 грн
|
платежі
по 1 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Tefal HA |
|---|---|
| Артикул | SV4110E0 |
| Тип | праска з парогенератором |
| Об'єм резервуара для води | 1200 |
| Потужність парового удару, г/хв | 200 |
| Підключення | провідне |
| Потужність | 2200 Вт |
| Матеріал підошви | Кераміка |
| Режими | паровий удар |
| Довжина шнура | 2 кг |
| Особливості | технологія Calc Clear |
| Функції | Автовідключення, Вертикальне відпарювання |
| Безпека й захист | Захист від перегріву |
| Колір виробника | Білий з блакитним |
| Вага | 3 кг |
| Розміри, см | 308 х 256 х 155 |
| Країна виробництва | Китай |