|
3 799 грн
|
|
3 799 грн
|
платежі
по 1 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 799 грн
|
|
3 799 грн
|
платежі
по 1 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | PHILIPS HA |
|---|---|
| Артикул | DST703020 |
| Тип | праска з подачею пари |
| Об'єм резервуара для води | 300 |
| Швидкість парового удару | 250 гхв |
| Потужність парового удару, г/хв | 2502500 |
| Підключення | Дротове |
| Потужність | 2800 Вт |
| Матеріал підошви | Кераміка |
| Режими | паровий удар |
| Довжина шнура | 200 см |
| Особливості | підошва з нержавіючої сталі, контейнер збирання накипу |
| Функції | Автовідключення, Система самоочищення, Система краплястоп, Вертикальне відпарювання |
| Безпека й захист | Система самоочищення, Вертикальне відпарювання |
| Колір виробника | Синій |
| Вага | 1,7 кг |
| Розміри, см | 13.7 х 12.9 х 32 |
| Країна виробництва | Китай |