|
3 999 грн
|
|
3 999 грн
|
платежі
по 2 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 999 грн
|
|
3 999 грн
|
платежі
по 2 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | PHILIPS HA |
|---|---|
| Артикул | DST706130 |
| Тип | праска з подачею пари |
| Об'єм резервуара для води | 300 |
| Швидкість парового удару | 250 гхв |
| Потужність парового удару, г/хв | 2502500 |
| Підключення | Дротове |
| Потужність | 3000 Вт |
| Матеріал підошви | Кераміка |
| Режими | паровий удар |
| Довжина шнура | 200 см |
| Особливості | технологія quick calc release |
| Функції | Автовідключення, Система краплястоп, Вертикальне відпарювання |
| Безпека й захист | Протикрапельна система, Автовідключення |
| Колір виробника | Фіолетовий |
| Вага | 1,7 кг |
| Розміри, см | 13.7 x 12.9 x 32 |
| Країна виробництва | Китай |