|
4 999 грн
|
|
4 999 грн
|
платежі
по 2 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 999 грн
|
|
4 999 грн
|
платежі
по 2 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | PHILIPS HA |
|---|---|
| Артикул | DST751080 |
| Тип | праска з подачею пари |
| Об'єм резервуара для води | 300 |
| Швидкість парового удару | 260 гхв |
| Потужність парового удару, г/хв | 260 |
| Підключення | Дротове |
| Потужність | 3200 Вт |
| Матеріал підошви | Кераміка |
| Режими | паровий удар |
| Довжина шнура | 200 см |
| Особливості | комфортна ручка |
| Функції | Автовідключення, Система самоочищення, Система краплястоп, Вертикальне відпарювання |
| Безпека й захист | автоматичне відключення |
| Колір виробника | Синійзолотий |
| Вага | 1,67 кг |
| Розміри, см | 13.7 x 12.9 x 32 |
| Країна виробництва | Китай |