|
1 489 грн
|
|
1 489 грн
|
платежі
по 745 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 489 грн
|
|
1 489 грн
|
платежі
по 745 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | PRIME Technics |
|---|---|
| Артикул | PTI 3078 FK |
| Тип | Праска з парою |
| Швидкість парового удару | 170 гхв |
| Підключення | Дротове |
| Потужність | 3000 Вт |
| Матеріал підошви | Кераміка |
| Режими | паровий удар |
| Довжина шнура | 180 см |
| Особливості | Обертання шнура на 360 градусів |
| Безпека й захист | Протикрапельна система, Автовідключення |
| Колір виробника | Сірий |
| Вага | 1,7 кг |
| Країна виробництва | Китай |