|
3 399 грн
|
|
3 399 грн
|
платежі
по 1 700 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 399 грн
|
|
3 399 грн
|
платежі
по 1 700 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | RUSSELL HOBBS |
|---|---|
| Артикул | 2602056 |
| Швидкість парового удару | 210 гхв |
| Підключення | Бездротове |
| Потужність | 3000 Вт |
| Матеріал підошви | Металокераміка |
| Режими | паровий удар |
| Довжина шнура | 200 см |
| Особливості | технологія однієї температури |
| Безпека й захист | Протикрапельна система, Автовідключення |
| Колір виробника | Синій |
| Вага | 1.50 кг |
| Країна виробництва | Китай |