|
1 399 грн
|
|
1 399 грн
|
платежі
по 700 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 399 грн
|
|
1 399 грн
|
платежі
по 700 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | RUSSELL HOBBS |
|---|---|
| Артикул | 2646156 |
| Тип | праска з подачею пари |
| Швидкість парового удару | 130 гхв |
| Підключення | Дротове |
| Потужність | 2600 Вт |
| Матеріал підошви | Кераміка |
| Режими | паровий удар |
| Довжина шнура | 200 см |
| Особливості | кульове кріплення шнура |
| Безпека й захист | Протикрапельна система, Автовідключення |
| Колір виробника | Білий |
| Вага | 1 кг |
| Країна виробництва | Китай |