|
1 299 грн
|
|
1 299 грн
|
платежі
по 650 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 299 грн
|
|
1 299 грн
|
платежі
по 650 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | SENCOR |
|---|---|
| Артикул | SSI3520RS |
| Тип | Праска з парою |
| Швидкість парового удару | 170 гхв |
| Підключення | Дротове |
| Потужність | 3100 Вт |
| Матеріал підошви | Кераміка |
| Режими | паровий удар |
| Довжина шнура | 200 см |
| Особливості | система захисту від накипу |
| Безпека й захист | Протикрапельна система, Автовідключення |
| Колір виробника | Рожевий |
| Вага | 1 кг |
| Країна виробництва | Китай |