|
3 799 грн
|
|
3 799 грн
|
платежі
по 1 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 799 грн
|
|
3 799 грн
|
платежі
по 1 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Tefal HA |
|---|---|
| Артикул | FV8064E0 |
| Тип | праска з подачею пари |
| Об'єм резервуара для води | 270 |
| Швидкість парового удару | 280 гхв |
| Потужність парового удару, г/хв | 280 |
| Підключення | Дротове |
| Потужність | 3000 Вт |
| Матеріал підошви | Кераміка |
| Режими | паровий удар |
| Довжина шнура | 200 см |
| Особливості | комфортна ручка |
| Функції | Система самоочищення, Система краплястоп, Вертикальне відпарювання, Автовідключення |
| Безпека й захист | Протикрапельна система, Автовідключення |
| Колір виробника | чорний з мідним |
| Вага | 1,29 кг |
| Розміри, см | 14 х 34 х 18 |
| Країна виробництва | Китай |