|
3 999 грн
|
|
3 999 грн
|
платежі
по 2 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 999 грн
|
|
3 999 грн
|
платежі
по 2 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Tefal HA |
|---|---|
| Артикул | FV9845E0 |
| Тип | праска з подачею пари |
| Об'єм резервуара для води | 350 |
| Швидкість парового удару | 260 гхв |
| Потужність парового удару, г/хв | 260 |
| Підключення | Дротове |
| Потужність | 3200 Вт |
| Матеріал підошви | Кераміка |
| Режими | Відпарювання |
| Довжина шнура | 250 см |
| Особливості | жолобок для удзиків, система захисту від накипу, колектор для збору накипу, новий ергономічний тригер подачі пари, індикатор появи накипу, автоматичн |
| Функції | Автовідключення, Система самоочищення, Захист від накипу, Система краплястоп, Вертикальне відпарювання |
| Безпека й захист | Протикрапельна система, Автовідключення |
| Колір виробника | чорний з рожевим |
| Вага | 1,50 кг |
| Розміри, см | 16.3 x 31.6 x 15.1 |
| Країна виробництва | Франція |