|
1 552 грн
|
|
1 552 грн
|
платежі
по 776 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 552 грн
|
|
1 552 грн
|
платежі
по 776 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ALTUS |
|---|---|
| Артикул | 9791110 |
| Тип встановлення | Врізний (на мийку) |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 230В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 75 С |
| Тиск | 6 бар |
| Потужність | 3000 Вт |
| Особливості | індикатор рівня нагріву |
| Захист | Захист від перегріву |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Глибина | 180 мм |
| Висота | 420 |
| Ширина | 100 |
| Вага | 1.320 кг |
| Країна виробництва | Китай |