|
61 079 грн
|
|
61 079 грн
|
платежі
по 30 540 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
61 079 грн
|
|
61 079 грн
|
платежі
по 30 540 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Drazice |
|---|---|
| Артикул | OKC 300 NTRRBP |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 65 С |
| Тиск | 6 бар |
| Потужність | 2000 Вт |
| Особливості | Термостат Strix |
| Захист | Захист від перегріву |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 670 мм |
| Висота | 1579 |
| Ширина | 670 |
| Вага | 10 кг |
| Країна виробництва | Китай |