|
8 600 грн
|
|
8 600 грн
|
платежі
по 4 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
8 600 грн
|
|
8 600 грн
|
платежі
по 4 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | LEOV |
|---|---|
| Артикул | LH Dry 50 l |
| Об'єм | 50 |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Електронне |
| Тип ТЕНа | Сухий |
| Кількість ТЕНів | 2 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 65 С |
| Тиск | 6 бар |
| Час нагріву | 1.45 г (до 45С) |
| Потужність | 2000 Вт |
| Особливості | відкритий терморегулятор (на корпусі) |
| Захист | магнієвий анод |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 440 мм |
| Висота | 540 |
| Ширина | 440 |
| Вага | 19 кг |
| Країна виробництва | Китай |